Edison

Nečti bulvár… A popřemýšlej…

K čemu by nám loni v září bylo pět milionů respirátorů FFP3, když u nás žádná nákaza nebyla?

Si vis pacem, para bellum. Chceš-li mír, připravuj SE na válku.

Další odpovědi
autacek

K ochraně imperialisrických zájmů USA, podmaňujíc si zdroje pod záminkou šíření demomracie.

I armáda by měla pochopit, že teď jsou třeba zdroje na něco naprosto jiného a ty jenich autíčka klidně pár let počkaj. A pokud to zelené mozky nechápou, že jich je víc třeba v zajištění krizových oblastech státu (proč vozí zásobování ochrannými pomůckami hasiči?), tak pak bychom se měli nad celou takovou armádou zamyslet. Ostatně, k čemu je armáda, ve které je víc důstojníků a poddůstojníků, než mužstva?

led

Pretože niekto (výrobca, predajca) potrebuje zarobiť. A najlepšie sa zarába na strachu. Ak sa bojíte, ste ochotní zaplatiť aj za pocit bezpečia, aj keď v realite by vás takáto pomoc neuchránila.

Drap

Kdo ti řekl že nejsme ve válce. Válčíme přece po boku spojenců. Třeba vedeme válku za naši demokracii v Afghánistánu.

Edison

Auťáčku… i ty popřemýšlej… Co asitak mohou znamenat hackerské útoky na zdravotnictví? A dej si to do souvislostí s těmi, co se udály loni…

autacek

A ty popřemýšlej, co s tím co píšeš, má společného 52 miliard na BVP.

Edison

Ty popřemýšlej, co a kolik za tu cenu dostaneš. A odpusť si ty bulvární výkřiky. Píšu ti to naposled, tahle otázka je další ze tvých kopání do vlády!! Tvůj přístup maj normálně staří dědkové, kteří si stěžujou vždy, na vše a pořád.