_Bůh_

Kolik lidí v Česku nedostuduje základní školu?

Jak je možné, že někdo pokládá takové dotazy? 😂

Nejlepší odpověď
Ametyst

To není otazka vzdělání, ale zvyku. Ne každý má bezbřehý globalismus bez hranic za samozřejmost.

Další odpovědi
zjentek

Jestli ti je něco po lidech tak pro ně začni pracovat co žiji ses moc neukázal a že je to doba bože.

Kazatel

Tobě by přišlo normální, kdyby se tu Němci proháněli jak za války? Jsou přece taky v NATO, tak proč ne, viď.

_Bůh_

Zjentoš, nejlepšího přítele máš upevněnýho na rameni. Spoléhat se na jiné může jen blázen.

_Bůh_

Ametyst, já četl, že nový návyk se vybuduje za 21 dnů. V NATO jsme už 23 let.