kareldfs

Kolik podle vás berou proukrajinští trollové za své komentáře na Seznam a IDnes u článků o válce na Ukrajině?

„Dezinformační“ weby píšou, že je prý štědře platí ukrajinská tajná služba

Nejlepší odpověď
Filip84

Možné je všecko, ale pomocníkem jsou vždy logické břitvy: pokud pro nějaký jev existuje vícero vysvětlení, je lépe upřednostňovat to nejméně komplikované (Occamova břitva) a – to hlavně – nemá smysl se zabývat theoriemi, které nelze vyvrátit (Popperova břitva).

Ve válce se lže vždy, stát lže vždy, a armáda neříká pravdu nikdy. Tak bylo, tak je, a tak bude. Informační, nadinformační, podinformační, zainformační, dezinformačí, nebo jakékoli informační „weby“, jsou vždy propagandou – jedné, nebo druhé, strany. Pravda je někde uprostřed.

Proč by měl někdo platit užitečné idioty, když jsou užiteční i zdarma? Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost (Hanlonova břita).

Určitě budou placení professionální komentátoři, a to na obou stranách. Bude jich ale minimum a nebude je tak těžké odlišit od davu užitečných idiotů.

Další odpovědi
hapiky

Stejně jako ty, akorát to nejsou trollové.

Pepa25

Kolik bereš ty? Není užitečnější o půlnosti výt na měsíc než si tu zakládat další a další účty?

Lgee

1,–/příspěvek

paul1

Také jste asi dobře placený, je to viděl na pilnosti, či snaživosti. Myslím, že Ukrajinci mají teď úplně jiné starosti. A také . k čemu by jim byli takoví trollové dobří? Druhá strana je potřebuje, musí živit nenávist. Shlédl jsem dnes na ČT2 dokument „Tornádo – rok potom“. Moravské vesnice vypadaly podobně, jako kdyby tam řádili … no ani jméno pro ně memohu najít vhodné. Moravané měli „výhodu“ – skoro okamžitě se jim snažili lidé z celé republiky i ze zahraničí pomoci materiálně, i osobně. A nikdo proti této pomoci nerebeloval. Na rozdíl od Ukrajiny, tam se najde plno takových ---- také pro ně memohu najít vhodné jméno. Že by odpad?