Kolik už musely vyplatit noviny Blesku za nepravdivé pomluvy?

Odpovědi
Edison

Otázka na Blesk. Jestli ti ovšem odpovědi… případně jestli řeknou pravdu.

Kepler

S tím to pochybné mědium počítá. Velký prodej novin blbečkům to hravě smázne.

Kryšpín

Nejčtenější plátek v české kotlině, propagace kájínkovcům, Terezičkám roztaž-nožky dědouškům a dalším modlám, což čecháčkové převážně hltají, tak i přes pokuty se plní měšec.