Lucyfer

Má být gel na žíly Priessnitz takhle oranžový?

Zrovna se jdu „namatlat“ a vidím toto. Na obalu píšou, že se má spotřebovat do šesti měsíců po otevření. Problém je, že jsem si nenapsala, kdy jsem ho načala, ale přísahala bych, že takhle oranžovej nebyl. Ale možná si ho jen s něčím pletu? Mám doma bambilion kosmetiky a tenhle gel se mi nechtělo moc používat kvůli té divné „vůni“, ale zdá se mi pořád „jedlý“. Máte ho doma? Ne mast, ale opravdu gel – ten v užší mačkací tubě.

Odpovědi
aliendrone

Jen předpokládám (zkušenost s tím nemám) – tyhle rychle expirující věci by sice škodit neměly (myslím), ale MOHOU ztratit účinek. Tutově to platí třeba pro višňak, na to mě DOKTOR (nikoliv moderní řezník) upozornil. Troje antibiotika jsem vystřídal po otravě krve – a NIC. Rána se nehojila ani za bambilión. A pak (starej dědek, který za „moderního“ neumětela jen zaskakoval z důvodu dovolené) jen mrknul a řekl „višňak“. Do 24hod. bolesti ustaly a za 3 dny jsem už celkem v pohodě chodil. Jen mě poměrně DŮRAZNĚ upozornil, že MUSÍ být „čerstvý“, nikoliv rok skladovaný. Takže se dost možná sice mažeš důkladně, ale ZBYTEČNĚ. 🙂

da ny

"Priessnitz Žíly a cévy obsahuje bezpečné přírodní látky (flavonoidy a glykosidy) z plodu kaštanu koňskéhohttps://www.be­nu.cz/priessnitz-zily-a-cevy-medical-125ml?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=9+%7c+SE­A+%7c+Produkty+AL­L+%7c+PRO+%7c+RO­AS&utm_id=2651138­&utm_term=gel+na+%c5­%be%c3%adly+pri­essnitz
(Aesculus hippocastanum) a z červených listů vinné révy (Vitis vinifera), které mají příznivé účinky na kvalitu a funkce žilního a lymfatického systému. Přípravek lze na končetiny aplikovat i v průběhu těhotenství a kojení.

Výrobky, kde je kaštan koňský, jsem viděla vždy s barvou, do oranžova…
Doma ho nemám, nepoužívám.
Od přírodních produktů, bych nečekala, žádnou, „navoněnou bídu“ 😉
Podívejte se pozorně na složení..... (odkaz).

Lucyfer

On tenhle gel nic moc nedělá, ani nechladí, přijde mi – už jako od čerstva (radši mám třeba Hirudoid…). Ale můžu ho dát do lednice… třeba aspoň na hydrataci poslouží. 😅

Lucyfer

Aliendrone Antibiotika jako v masti? Mě napadlo nejdřív, jestli vám třeba nenasadili špatnou léčbu. Jó, to je pravda… může to ztratit i účinek. Višňák mám zrovna taky doma :D (Ichtoxyl).

da ny Super, děkuji.