zjentek

Má chybějící listí na stromech v zimním období nějak zásadní vliv na účinek větru?

Už delší dobu mně vrtá hlavou, jestli je stejnej vítr nebezpečnější bez listí, chápete jak to myslim. (;

Odpovědi
Drap

Listí na stromech nemá žádný vliv na vítr. Vítr vzniká bez závislosti na stromech.

mosoj

Už z principu musí být v závětří rozdíl zda je strom olistěný nebo ne. Nicméně na moje větry to vliv nemá.

zjentek

Drap, o5 jsi nic nepochopil. Hlavně rozdíl mezi slovy účinek a vznik.