Jjdjfjj

Má někdo podobnou zkušenost? Nebo proč to dela?

Ahoj, mám sestru, které je 16 a poslední roky v létě se vůbec nekoupe, máme na zahradě bazén a za celé léto do něj nevleze ani jednou, ani když je venku přes 30 stupňů. Vždycky když byla menší, koupala se se mnou každý den v bazénu, a teď nic.
Když se jí zeptám, proč tam nechodí, tak mi neodpovídá anebo mi řekne „protože“ nebo taky že nemůže
Má někdo podobnou zkušenost?

Odpovědi
da ny

Nic ti do toho není…
Nevím, jak velký máte bazén a jestli se v něm dá plavat.
Pokud se bude chtít osvěžit, poslouží jí mnohem lépe sprcha.
Tam má větší naději, že je voda čistá…
Žádné teplé kafe, plné bacilů a možné infekce 😉
Když nemůže, tak nemůže, to bys měl vědět…
Nech ji „dýchat“ a dej jí „pokoj“ (přestaň se hloupě vyptávat).

cappuccino

Treba ji otravujes?:)

elkon

Je to její věc. Podle tvých otázek je ti tak 10 let. Pokud ne, tak jsi na tom dost bídně.

Drap

Nechce se jí koupat , ať už zj
jakéhokoli důvodu. Je to pouze její věc.

Justin1

Asi s tím má nějaký problém, o kterém nechce mluvit.

Dávid Pruška

Mať podobné skúsenosti môže byť frustrujúce, a preto je dôležité zdieľať svoje príbehy a hľadať rady od ostatných. Ak hľadáte viac informácií a rád na rôzne témy, odporúčam navštíviť https://www.all-the-best.eu/, online magazín plný užitočných článkov. Navyše, pre tých, ktorí potrebujú podnikateľské kontakty a informácie, je Európsky register firiem vynikajúcim zdrojom.