Má podle vás management OKD nárok na mzdu z půjčky od státu?

Dovedli to až do téhle situace, za to by se odměna dávat neměla.

Nejlepší odpověď
anonym

Vidíš to je ten kapitalismus.Vy­tunelovat, vykrást, ulít prachy a na dělníky se vykašlat.
Tohle by se za komunistů nikdy nestalo.Tam VŽDYCKY dělníci za svou poctivou práci dostali zaplaceno.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že ne. Odpovím jinou otázkou: jak to, že několikanásobný polský těžař problémy nemá?

Front

Minimální mzda jim stačí.

dubraro

Proč ne. Manažer je také zaměstnanec. O tom, jak se firma bude chovat, rozhodli majitelé. Manažeři realizují jejich rozhodnutí.

anonym

kepler, jak víš, že několikanásobný polský těžař nemá problémy ?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Už jsem ti dal sbohem. To znamená, že se s tebou na podobná témata nehodlám bavit. To prostě nemá cenu, ty máš svůj názor, já mám svůj názor. Tak neotravuj.

anonym

Děkuji za sbohem, hlavně když nebudeš na mně žalovat ( upozorňovat) admina, protože bez tvého žalování se mně bude lépe spát.

anonym

Takže, si Keplere, takhle představuješ tu demokracii?