marci1

Prozatím naštěstí ne, ale pokud bys jej „chytil“, tak z tebe bude napůl člověk, napůl kůň. 🙂

Další odpovědi
Kazatel

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pravdedobnost-existence-boha-na-stejne-urovni-jako-u-mytologickych-postav

Doporučuji podívat se na mou nepalcovanou odpověď, vida, jak se nám tu historie prolíná se současností.

elkon

Ty můžeš zdá se chytit cokoli.

aliendrone

Nevím, ale asi je na to nějaký test, zda-li jsi pozitivní.
Faktem je, že jsi pozitivně otestován coby sňatkový UNTERWASSERMANN, tak si dej BACHA, abys nepovýšil a nebyl pozitivní na WASSERMANN test! ;) :D :D

EKSOT123

Ano, už jsem sem několikrát dával odkaz: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=F2f3F0kU­Ygg
Pokud jde ale o virus, tak mi přijde divné, co vše předvádí. Ale nejsem odborník, snad je vše přirozené.

neera.dhanvi

Během replikace viru dochází k častým chybám v bílkovinném řetězci viru, takže klidně můžeš „chytit“ v Česku i budoucího nástupce kentaura.

dubraro

To sotva … ale vlka ano.

da ny

Pokud tady už neřádí, brzy bude. On ho někdo, třeba z dovolené „doveze“. Lidé jsou jak urvaní ze řetězu a virus asi bude mít žně. Věřme, že bude k lidstvu mírný a laskavý °D
Ty se bát zjentečku nemusíš! Máš pro strach uděláno. Mráz kopřivy (nás) nespálí. Hlavně, aby bylo na čem vařit (mám plyn), indujkční plotýnky, jdou teď na dračku. ;).
A kentaurus? To přece zvládnem… Těch variant mohou přijít ještě „mraky“- „Strašáků“ však taky.