Lgee

Na jak dlouho koupit zeleninu?

Aby člověk nemusel chodit nakupovat každý den na jak dlouho je tedy dobré koupit zeleninu? Na 2–3 dny?

Odpovědi
Hufnágl

Elkon ti dal klamavou odpověď. Ne každá zelenina se dává do lednice, a pokud koupíš opravdu čerstvou, některá vydrží týden, některá i déle.

elkon

Každá vydrží v lednici jinou dobu. Nemáte doma lednici? Zeptej se mámy jak to dělá.

Emefej

Záleží na skladovacích možnostech, např. brambory nakupujeme na podzim a vydrží nám ve sklepě až do nových.

anonym

Jak která. 3 – 7 dnů.

CTTON

To je zase vynález