paul1

Našli jste někde vysvětlení o dalším účastníku střelby?

Nějak se nemohu dopátrat informace, co dělal další střelec, nebo policista na střeše za střelcem. Video:

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/strelec-donald-trump-atentat-tajne-sluzby-vysetrovani-matthew-crooks.A240714_090­145_zahranicni_mul
Doplňuji:
Mě se zdálo podivné chování policisty za střelcem, který (pravděpodobně) zneškodnil
atentátníka. Když kolega ukončil střelbu a (asi) zneškodnil atentátníka, se začal podivně sesouvat zpátky ze střechy.

Nejlepší odpověď
Drap

Oba dva jsou policisté až v době kdy našli místo odkud střílel. Nebo sna myslíš že se atentátník nechal fotit při střelbě?

Další odpovědi
cappuccino

Utocnika mas tady:
https://editi­on.cnn.com/2024/07­/13/politics/vi­deo/roof-trump-rally-shooter-digvid

Porad se dozvidame neco noveho. U nas ukazuji utocnika na fotce jako pubertaka, v zahranici jako dospeleho s dlouhyma vlasama.
Jak se vlastne ten utocnik na tu strechu dostal? A navic jeste se zbrani?

Pepa25

Pokud jde o první video, tak tam jsou vidět policejní ostřelovači, ne pachatel. Leželi na střeše za podiem, pachatel střílel z boku. Situace je pěkně vidět třeba zde: https://ct24.ces­katelevize.cz/cla­nek/svet/vide­li-jsme-muze-se-zbrani-a-volali-na-policisty-nekteri-svedci-pred-strelcem-varovali-351105#fotka=642990

Ametyst

To nevadí. Bezpečnostní složky pod vedením Demokratů a Bidena nejsou na straně Donalda Trumpa. On má svou vlastní ochranku, a ta se chovala profesionálně.
Kdoví, jestli dojde k nějakému vyšetřování. Kdoví, zda nebylo pohodlnější atentátníka zastřelit, než ho nechat mluvit.
Amerika udělala veliký obrat, levičáci tu nenávist a lži už přepálili, a teď se budou dít věci pozitivním směrem. Jistě že z euromedií se to nedozvíte. Ta budou pokračovat v nenávistné a očerňující kampani proti Donldu Trumpovi.
Pro jednoduchou orientaci slouží fakt, že muslimský svět nenávidí Trumpa.

zjentek

Pro příklad jedna z možností (nebyla by nijak neobvyklá), klidně mysli konspirace: Uniformovaný příslušník/po­licista do poslední chvíle fyzicky ovlivňuje chování nastrčené figury, neboli dohlíží, aby zmanipulovaný bobík na střeše opravdu střílel a to přesně tam, kam bylo určeno a ne jinam (následně je nutně bleskově eliminován).

elkon

Žádné vysvětlení nehledám, k ničemu to nepotřebuji.

plebs

Paul1 je třeba posečkat někteří novináři blafují na př. dokumenty na atentát J.F. Kennedyho otevřeny v roce 2017.