Avatar uživatele
Kepler

Nedodržujete rozestupy?

Tvrdě na vás!
Které restrikce vás ještě unavuji?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Mě spíše unavuje nedodržování restrikcí. To neustálé přemisťování v tramvaji, od zvláštních „individuí“, jež nosit ochranu na obličeji nosit nebudou, jelikož nejsou „ovce“, nebo jiná kategorie „individuí“, která nosí ochranu pod nosem či na bradě. Mají asi dojem, že se nadechují a vydechují očima. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Žádné. Jsem přesvědčen že všechny restrikce jsou proto, aby ochránili naše zdraví. Kdo je nedodržuje měl by být trestán. Zda jsou restrikce správné, nebo špatné, o tom rozhodne až čas, protože zatím nikdo nedokáže přesně odhadnout, jak se to bude dále vyvíjet a které opatření je špatné a které dobré,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Hezké! :D :D :D
Jsme Češi, MUSÍME si z toho dělat srandu, jakkoliv je to vážná věc. Ostatně, o mnoho více toho stejně dělat nemůžeme. :(

Ale ruku na srdce Keplere, pořád lepší, než VYNUCENÉ vakcinace, covidpasy, lockdowny a další „vynálezy“ ve prospěch finančně zainteresovaného aj. dobytka (a potažmo i SYSTÉMU) na NÁŠ účet.

Nepřijde ti, že lidé kvůli tomu idiotskému humbuku a probíhajícím sviňárnám tak nějak opomínají, že nejde o problém politický, ale medicínský?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Bezva vtip z plovárny. Vrchnost si vždycky najde nějaký způsob, jak lidem znepříjemnit život, a dá jim to vědět přes masmedia, to jsou slouhové. Četla jsem teď článek, autor Soeren Kern popisuje, jak v západní Evropě protestují miliony lidí proti covid pasům. Jen v samotné Francii je to více než 800 tisíc lidí. Německo je na nohou už dlouho. Mnoho plakátů a transparentů požaduje svobodu, takže to nejsou žádní popírači ani antivaxeři. Prostě chtějí se rozhodovat sami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Snad mi někdy nějaká hlava pomazaná vysvětlí, jak může zdravý člověk někoho nakazit. Ledaže nikdo nesmí zůstat zdravý a se zdravými se nepočítá…

před 1008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek