Mr. Marek

Nemáte někdy pocit, že se v současnosti už téměř vše politizuje?

Nejlepší odpověď
Funna

vždy to mělo nějaký politický podtext, jenže v dnešní době se tomu věnuje větší mediální pozornost a lidi se doma nudí, tak místo výletu do Ikea sledují média .-)

Další odpovědi
xiperio

Každý si to může přebrat sám. Ale někteří diváci, to vždy potřebují na někoho (nebo na něco) svézt. No a politici jsou první na ráně.

elkon

Ano, začalo to přblblým, americkým Mee Too. A dál třeba vymýšlením nesmyslných pohlaví.

Ametyst

To není ani pocit, ale fakt. Dnes je politika i vydechovaný vzduch, protože CO2 strašák atd. Ve fotbale se pokleká, místo sportování se zaujímají stanoviska.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.