dust8

Není ČR něco jako David proti Rusku – Goliášovi?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Ne, protože...

Rusko si umí na Goliáše jen hrát.

Další odpovědi
dudu

Jiná odpověď

Pochodují mravenec a slon po dřevěném mostě. Tu mravemec prohodí „slone, to si to dupem“.

plebs

Jiná odpověď

paul1

Jiná odpověď

Výsledek se ukáže až po čase.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Česko má v každé době statečné občany jenže během roku dvou se přizpůsobí rok 1939, 1948, 1968, 1989 a nyní naši skoro politici hodili rozbušku mezi východ a západ. Pokud případně dojde k jadernému konfliktu tak USA má deštník z obou stran a Evropa bude mít ohňostroj.
Jenom nechápu, že v tom Rusku je menší dluh na osobu než ve vyspělém demokratickém Česku, kde již třicet funguje tržní hospodářství.