bolak

Nevíte co je se Zemanem, není v komatu?

Už dost dlouho o něm nebylo slyšet, žádnej skandál už snad několik týdnů nebyl… mám o něj strach.

Nejlepší odpověď
ten který je

V komatu určitě není,ale rozhodně nikomu nepřeji smrt a ani se neposmívám druhým ohledně jejich zdraví a to ani politickým oponentům.

Další odpovědi
Kepler

Už dovolenou ukončil a dnes byl zase v televizi. Strašně zhubl, to se prý děje krátce před smrtí, uvidíme.

Drap

Neboj se, vše se v dobré obrátí. Je zdráv a vesel.
https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/zemanovo-zdravi-to-neni-problem-prezidenta-ale-novinaru-popichl-ovcacek-36169?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

marci1

Ne, není, neboj. Měl dovolenou, užíval si ve člunu na Vysočině. 🙂

lota

Je v komatu už delší dobu, jen to skvěle maskuje.

Henry1660

Když ony se blíží ty volby, tak prezident potřebuje nějakou reklamu a jeho nejlepší reklama je se do voleb vůbec neukazovat, aby zase něco neprovedl… :'D

lukas1912

On je zdravej jako rybička.

Altair-AC

Neboj…dnes se objevil v telce,už jsem se těšil ,že zase spadl,ale bohužel…ve Vysočině ve člunu v domě si to ale prý užil …