karminovymuz

Očekáváte v roce 2023 nějakou „černou labuť“ ?

„Černá labuť“ je vysoce nepředvídaný jev nebo událost, která má významný dopad na život jedince nebo celé společnosti (např. pád „dvojčat“ v New Yorku z 11. září 2001)

Odpovědi
marci1

Očekávám, že „černá labuť“, neočekávaná událost, kterou není možno předvídat, s rozsáhlými důsledky pro lidstvo v r. 2023, nenastane. 😄

paul1

Doufejme, že nepřijde.

zjentek

Pád dvojčat měl dopad? Nepovídej. A jaký? Lidstvo dosud neví, co se vlastně přihodilo. Jsi jiná entita, než lidstvo/široká veřejnost?

Támle rotor vrtulníku u Pentagonu, etc…

Filip84

Očekávám“ naprosto stejně, že bude, jako „očekávám“ naprosto stejně, že nebude. Budoucnost neexistuje, utváříme si ji sami, a poněvadž člověk je tvor skrz na skrz nevyzpytatelný, je naprosto stejně pravděpodobné, že nějakou pakoninu vymastí v roce 2023, jako, že ji nevymastí. Naprosto stejně.

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.

terry

Jj, očekávám světový mír, rozumné chování politiků, zlepšení finanční gramotnosti u všech obyvatel ČR, zaměstnané nepřizpůsobivé, …

marci1

😄