annas

P. Kosorin: „V jistých situacích je humor to jediné, co lze brát vážně.“ Platí i ve ztížené situaci 31/12 2020?

Pavel Kosorin je český humorista, autor mnoha aforismů.

Zdroj
Tajenka křížovky z č. 52 z 28. 12. 2020. Příloha Ona Dnes deníku MF Dnes

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/psi-karneval-humor-dom%C3%A1c%C3%AD-zv%C3%AD%C5%99e-1190015/

Nejlepší odpověď
Drap

SW humorem jde všechno, za každé situace, o něco lépe.

Další odpovědi
Kepler

Pokud se ocitnu v situaci, kdy nevím jestli mám plakat, nebo smát se, vyberu si naprosto vážně druhou alternativu.

Smack

Ano, ale sarkastický 🙂

led

Situácia je naozaj vážna, keď sa stratí humor. Ani dnes ešte nie je tak zle, aj keď situácia je naozaj vážna, aby prestali vtipy. (neplatí pre dopredu robené záznamy v televízii s riadeným „živelným“ smiechom).

PS.
O čom asi rozmýšľajú tí dvaja humoristi na vašom obrázku. V ťažkom zamyslení hľadajú vtipy na…?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.