karlosnemola

Pamatuje si někdo, jak se jmenoval ten údajný cestovatel v čase, který předpověděl válku na Ukrajině?

Pamatuji se, že v roce 2014 se to trošku řešilo kvůli anexi Krymu a že toho týpka lidi celkem hejtovali, že se sekl o 4 dny a že žádná válka nebyla. Přitom on nikdy neuváděl roky, jen datumy a ten datum invaze na Ukrajinu trefil přesně – jen se nejednalo o rok 2014, ale 2022. Jinak 16. září neznámého roku se prý vrátí velmi populární hudebník a přizná se, že ve skutečnosti předstíral svou smrt a 14. listopadu neznámého roku postihne Evropu masivní blackout.

Odpovědi
Sameotazky

Blackout tak nějak očekáváme, ne? Možná již letos. Uvidíme, jak se situace vyvine.

Pepa25

Takových předpovědí vymyslím 10 denně – jsou to nesmysly. Pokud chce někdo něco takové předpovídat, tak se pod to aspoň podepíše:

Zdroj: https://www.ho­me.saxo/cs-cz/insights/news-and-research/thought-leadership/ou­trageous-predictions

led

Každý kto pozorne sleduje informácie a analyzuje ich, nespolieha pritom na oficiálne médiá, dokáže predvídať následné situácie. Niekto viac, niekto menej…
Keď začali problémy na Ukrajine pred Majdanom bolo cítiť „vo vzduchu“ nebezpečie konfliktu. Ale ako aj teraz, vždy sa nájdu ľudia, ktorí tvrdo potierajú ľudí s inými názormi, než majú oni. (aj tu). To bolo aj vtedy, keď vo východnej Ukrajine (Donbas, Luhansko, Krym) padli prvé výstrely UA a ozbrojených civilistov.

dubraro

Noah, tedy česky Noe.