dust8

Pokud mě sleduje celý svět, tak bych se tomu měl podřídit?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud považujete celý svět za lidstvo celého světa, tak to určitě není možné.Ale může jít i o nadsázku.

Ani kdybyste byl nějaká celebrita, všichni lidé na světě o vás neví. Čemu byste se měl podřídit? Že mohou o vás psát pravdivě, nebo šířit různé zvěsti? Nebo se ozvat, že informace nejsou pravdivé?

Buďte rád, že žijete svůj život někde u nás, že vás znají v okolí. Není lepší být „!řadovým vojákem“, než někým významným?

Není na světě člověk ten, který by se zalíbil lidem všem, tak nějak to tvrdila babička spisovatelky B. Němcové.

Další odpovědi
Kelt

99 % tě nikdy nevidělo a neuvidí a 50 % z toho zbytku má úplně jiné starosti.

Edison

Myslíš, že ti zbývá něco jinýho?

Bobek 2

Nechci tě nijak podceňovat, ale myslím, že naprostá většina světa o tobě vůbec neví.

zjentek

No můžeš ho zkusit stáhnout, ať se podřídí. To je druhá možnost.

led

Ani som nevedela, že ste taký známy vo svete.
1/ Ano, ak vás „sleduje celý svět“, podriaďte sa tomu (v tej kladnej stránke) a staňte sa vzorom (podľa vzoru „chlap, hrdina“) súčasníkom a nasledujúcim pokoleniam.
2/ Ak vás „sleduje celý svět“ ako „nezbedníka“ polepšite sa a postupujte podľa bodu 1/.
3/ v skutočnosti, nemajte strach, rovnako ako o nás, bežných „smrteľníkoch“ vie zo 7 miliárd ľudí len par desiatok, možno stoviek, prípadne vďaka internetu, médiám a sociálnym sieťam pár tisícoviek ľudí a niekoľko hackerov a spamerov.