Viktorie II.

Porušila EU nějaké dohody/smlouvy s Ruskem?

Odpovědi
Drap

Spojenci a USA slíbili Ruku, že se NATO neposune ani o píď směrem na východ od Německa.

hapiky

Záleží z jakého úhlu pohledu a také záleží na tom, co chceš slyšet a co nikoliv.

Pepa25

EU má s Ruskem fakticky jednu smlouvu: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?u­ri=CELEX:01997A11­28(01)-20160401 není mi nic známo o tom, že by ji EU porušila.

Pepa25

Drap: Spojenci a USA samozřejmě NEslíbili Rusku, že se NATO neposune ano o píď směrem na východ od Německa.

_Bůh_

O to se nestarej