zjentek

Přijde vám rozumné chodit k volbám za covida?

Chodit k volbám = chodit VOLIT.

Nejlepší odpověď
elkon

Nebuď vyplašenej. Dodržuj co je třeba a nemusíš se bát.

Další odpovědi
Kepler

Proč ne? Je to mnohem bezpečnější, než jít do hospody na pivo. Ale když nad tím tak přemýšlím, nejsem si docela jist…

Alesh

Tak rizikové skupiny, jako jsou např. důchodci, by to měly určitě zvážit. Záleží, jestli jim to vhození jednoho papíru, který sám o sobě vůbec nic neovlivní, stojí za to riziko. Já bejt důchodce, tak se na nějaký volby za této situace určitě vyprdnu a radši bych šel někam na čerstvý vzduch bez rizika.

Hlada

Tentokrát to považuju za velice rozumné, spíš nutné.
Z covida se dostanu za 2 týdny. Konce deficitu pod vedením ANO se nemusím dožít.

zjentek

Alesh supr! Možná kdyby takto v rámci kovida uvažoval každý důchodce, tak už by se tato země politicky konečně taky někam posunula.

elkon

A kam by se měla posunout, mě to vyhovuje jak to je. Ti, co nejvíc vykřikují, už nám předvedli co „umí“. A stačilo to. Arogantního Fialu, případně Kalouska k životu nepotřebuji. O Bartošovi ani nemluvím.

Alesh

Zatímco ANO se ještě nepředvedlo, že? A to nestačilo, jo?