Avatar uživatele
Savier

Přišla mi výhružná zpráva! Co teď?

Toto mi přišlo! Co mám dělat? Je tady na odpovedi.cz bezpečno?

Zajímavá 0 před 439 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Já tady ty živly blokuju dopředu, hned, jak se projeví. Má to jednu výhodu: nemůžou srát písmenka. 🤷🏽‍♀️

No nic, no, to foto pošli adminovi na e-mail, protože spoléhat na to, že si tady všimne tady této otázky by bylo poněkud nedbalé.

On to zablokuje, problém vyřešen, harmonie obnovena! 😎

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

O co jde? Všichni jednou musíme umřít. A pokud to bude za 80 let, nebo během příštího týdne je z hlediska stáří vesmíru nepodstatné. A kolik lidí denně trpí na celém světě, takže užij si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Stačí takového blba zablokovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samtibalfars

Si toho nevšímej. Že vás pár písmen tak dokáže rozhodit…

Takové výhrůžky beru jako že to nepatří mi ✨

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Savier: Napiš si do placatýho přístroje, ať Ti to zejtra zapípá, že si máš koupit provaz a pořádně se pověsit, abys nezabíral místo ve vesmíru! 🤷🏽‍♀️

Aneb: dobrá rada nad zlato! 😎🙃🤪🤓

Avatar uživatele
Drap

Buď to hoď do koše, nebo nahlas na Policii ČR.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Ty už máš dceru, jo? 😮 Žes se nepochlubil, okamžitě založ „otázku“ a dej sem foto, ano? 😎😜

Avatar uživatele
Savier

Pššt! 😅😅

Avatar uživatele
Filip84

A Tys mu to psal, že máš dceru?

Avatar uživatele
Savier

Jako lekl jsem se té zprávy a chci upozornit že se zde nachází potencionálně nebezpečný „troll“

Avatar uživatele
Savier

Nene 😅 Díky bohu… Takže on o mě ví možná tak prd! Jako já se nebojím, protože vím, že je neškodný. Akorát chci upozornit ostatní uživatale.

Avatar uživatele
Filip84

Já ho ani neznám, hledal jsem to u Tebe, ten post, na který to prase reagovalo, ale nic jsem nenašel. 🤷🏽‍♀️ To bude zmetek, nebo Kouba #XXX. Nebo tak něco. 🤷🏽‍♀️

Nový příspěvek