Savier

Přišla mi výhružná zpráva! Co teď?

Toto mi přišlo! Co mám dělat? Je tady na odpovedi.cz bezpečno?

Odpovědi
Filip84

Já tady ty živly blokuju dopředu, hned, jak se projeví. Má to jednu výhodu: nemůžou srát písmenka. 🤷🏽‍♀️

No nic, no, to foto pošli adminovi na e-mail, protože spoléhat na to, že si tady všimne tady této otázky by bylo poněkud nedbalé.

On to zablokuje, problém vyřešen, harmonie obnovena! 😎

Kelt

O co jde? Všichni jednou musíme umřít. A pokud to bude za 80 let, nebo během příštího týdne je z hlediska stáří vesmíru nepodstatné. A kolik lidí denně trpí na celém světě, takže užij si to.

elkon

Stačí takového blba zablokovat.

Samtibalfars

Si toho nevšímej. Že vás pár písmen tak dokáže rozhodit…

Takové výhrůžky beru jako že to nepatří mi ✨

Filip84

Savier: Napiš si do placatýho přístroje, ať Ti to zejtra zapípá, že si máš koupit provaz a pořádně se pověsit, abys nezabíral místo ve vesmíru! 🤷🏽‍♀️

Aneb: dobrá rada nad zlato! 😎🙃🤪🤓

Drap

Buď to hoď do koše, nebo nahlas na Policii ČR.

Filip84

Savier: Ty už máš dceru, jo? 😮 Žes se nepochlubil, okamžitě založ „otázku“ a dej sem foto, ano? 😎😜

Savier

Pššt! 😅😅

Filip84

A Tys mu to psal, že máš dceru?

Savier

Jako lekl jsem se té zprávy a chci upozornit že se zde nachází potencionálně nebezpečný „troll“

Savier

Nene 😅 Díky bohu… Takže on o mě ví možná tak prd! Jako já se nebojím, protože vím, že je neškodný. Akorát chci upozornit ostatní uživatale.

Filip84

Já ho ani neznám, hledal jsem to u Tebe, ten post, na který to prase reagovalo, ale nic jsem nenašel. 🤷🏽‍♀️ To bude zmetek, nebo Kouba #XXX. Nebo tak něco. 🤷🏽‍♀️