neera.dhanvi

Rajcuje ženské na pracovišti, když je chlap nedostupný a tajemný?

Nejlepší odpověď
Filip84

Jak které, podívej se: neexistuje na světě člověk, který by nebyl párovatelný. Jestli někdo vypadá, že bys se ho lek, rypák nevídaný, a tak vůbec, no tak ale rypáků nevídaných druhého pohlaví je dost! To samé, jestli je někdo hummusák, špína nevídaná, no tak věř, že na hummusnost některých ženských ani ten největší hummusák chlap nemá!

Problém je v tom, když ten rypák nevídaný, nebo hummusák, nebo, já nevím, lítostín, nebo vlastně kdokoli jinak „divný“, si buďto myslí, že je normální, a tedy – například – hummusák má přehnané požadavky na čistotu svého ideálního protějšku, nebo když se osob opačného pohlaví bojí, třeba potká babu, stojí, blbě čumí, potí se mu ruce, a Schluss. Nebo má vysněný ideál, který hledá, ale který neexistuje ani v pohádkách.

Jo, a jestli si myslíš, že na ženské něco nahraješ, tak nenahraješ. Ženské jsou obecně více vnímavé, a blbé nejsou, tedy, ne až tak blbé! 🙂

Další odpovědi
Disraeli

Řekněme, že tajemnost, sebedůvěra, samostatnost, jistá ctižádost, tichost/melancholie atd, MŮŽE některé ženy „rajcovat“, ale nestavěl bych na tom. Různým ženám se líbí různé věci. I když jistý princip platí všeobecně. Tajemnost možná, ale nedostupnost vyloženě ani ne.

led

To, že je chlap, nemusí znamenať, že je aj muž!

da ny

Spíše ne.
Většina žen nechodí do zaměstnání proto, aby je tam něco/někdo rajcovalo. Nebo někoho „lovily“. To už by musela být doma dost nespokojená, nebo zoufale toužila po nějakém dobrodružství/par­tnerovi. Možná jsou rády, že je tam nikdo neobtěžuje, nerozptyluje a nemachruje. Mají klid.

Sameotazky

Ne. Chovej se normálně.

paul1

To jsem nikdy nezkoušel. A dělal jsem na pracovišti, kde bylo 140 žen různého stáří i krásy.