Avatar uživatele
neera.dhanvi

Rajcuje ženské na pracovišti, když je chlap nedostupný a tajemný?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Jak které, podívej se: neexistuje na světě člověk, který by nebyl párovatelný. Jestli někdo vypadá, že bys se ho lek, rypák nevídaný, a tak vůbec, no tak ale rypáků nevídaných druhého pohlaví je dost! To samé, jestli je někdo hummusák, špína nevídaná, no tak věř, že na hummusnost některých ženských ani ten největší hummusák chlap nemá!

Problém je v tom, když ten rypák nevídaný, nebo hummusák, nebo, já nevím, lítostín, nebo vlastně kdokoli jinak „divný“, si buďto myslí, že je normální, a tedy – například – hummusák má přehnané požadavky na čistotu svého ideálního protějšku, nebo když se osob opačného pohlaví bojí, třeba potká babu, stojí, blbě čumí, potí se mu ruce, a Schluss. Nebo má vysněný ideál, který hledá, ale který neexistuje ani v pohádkách.

Jo, a jestli si myslíš, že na ženské něco nahraješ, tak nenahraješ. Ženské jsou obecně více vnímavé, a blbé nejsou, tedy, ne až tak blbé! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Řekněme, že tajemnost, sebedůvěra, samostatnost, jistá ctižádost, tichost/melancholie atd, MŮŽE některé ženy „rajcovat“, ale nestavěl bych na tom. Různým ženám se líbí různé věci. I když jistý princip platí všeobecně. Tajemnost možná, ale nedostupnost vyloženě ani ne.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

To, že je chlap, nemusí znamenať, že je aj muž!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Spíše ne.
Většina žen nechodí do zaměstnání proto, aby je tam něco/někdo rajcovalo. Nebo někoho „lovily“. To už by musela být doma dost nespokojená, nebo zoufale toužila po nějakém dobrodružství/par­tnerovi. Možná jsou rády, že je tam nikdo neobtěžuje, nerozptyluje a nemachruje. Mají klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sameotazky

Ne. Chovej se normálně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

To jsem nikdy nezkoušel. A dělal jsem na pracovišti, kde bylo 140 žen různého stáří i krásy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek