Kepler

Stává se vám, že dnes už vám fóry ňák nejdou přes pysky?

Z jakého důvodu?

Odpovědi
marci1

z jakého jiného důvodu?

Nestává, nemá proč. Teď v období chřipek jsem si vzpomněla na vtip:
"Celý svět se bojí chvíli ptačí chřipky, chvíli prasečí chřipky, chvíli eboly a já nevím čeho… Jen na Valašsku se bojí celou dobu jenom šarky. 🙂

autacek

z jakého jiného důvodu?

Kdyby si se hochu jen pořád nechtěl rvát, nemusel si dneska na týhle bedně stát. Mohl si někde v suchu, tu svojí whisky pít a nemusel si hochu na krku laso mít.

Drap

z jakého jiného důvodu?