Lgee

Co byste si vybrali z níže uvedených dvou možností?

Odpovědi
jsemjá

Získaly by jste vlastní stát (dle vlastního výběru nebo mikronarod)

Vždyť je to moje sestra ty vrahu.

Kelt

Získaly by jste vlastní stát (dle vlastního výběru nebo mikronarod)

Nějak nechápu tvé myšlení, proč tyto možnosti, ale kdybych získal vlastní stát, tak bych byl asi vládce a udělal bych si tam vlastní zákony, a kdo by chtěl mým příbuzným ublížit, by byl potrestán.

ElonMusk

Život vašeho bratra/sestry

Samozřejmě si vyberu život příbuzného. Co bych dělal se státem? Odpovědi jiných uživatelů mě překvapily.

Autista

Získaly by jste vlastní stát (dle vlastního výběru nebo mikronarod)

Já nepotřebuju svému sourozenci ovládat život, to já radší stát.

Lgee

Kelt – ty nechápeš dotaz. Když by byly stále v ČR tvý příbuzní. Nikam by s tebou nemohli.