Hufnágl

Zeptám se. Byl už tady dotaz, aby se zde používal emotikon?

Myslím si, že emotikon vyjádří více něž několik slov.

Nejlepší odpověď
anonym

Souhlasím, že pokročilejší možnosti formátování příspěvků by měly být dostupné, tedy nejen možnost vkládat standardní unicode emotikony ale třeba i možnost označovat tučný text, kurzívu, odrážkový seznam, … bohužel jak už bylo mnohými vypozorováno autoři tohoto serveru inovace už dlouhé roky vůbec žádné nepřináší takže je zbytečné o tom vůbec hovořit. Na podobné náměty provozovatelé prakticky nijak nereagují a rozhodně je neimplementují.

Další odpovědi
Drap

A to se ptáš koho? Zde o tom niko nerozhoduje. Svůj dotaz směřuj na správce či majitele stránek. Jedině ti mohou odpovědět.

Dochy

„Dotaz aby se používal emotikon…“ To je jako co?
Buď žádost či návrh, nebo dotaz „zda…“
🙂

Mc Merkurion

… jo, i žádosti, jak to dopadlo jsi asi pochopil … mně osobně jsou fuk, nepoužívám je nikde …

Hufnágl

Drap, přečti si otázku ještě jednou. Děkuji

cochee

Ty moc češtin ne být tvoja jazyk, co?

Můžeš prosím tě vytvořit korektně větu tázací tak, aby začínala slovem „Aby“ ? (Malá nápověda: ne, nemůžeš, leda by to nebylo česky, ale hotentótsky.) Takže TAKOVÝ dotaz zde opravdu ještě nebyl. Mimochodem: na to by tu fakt byli všichni zvědaví – někdo něco napíše a reakce – nesmyslné řady těchže emotikonů, tak jak to vídávám v idiotských chatech sociálních sítí.

Hufnágl

Chceš tím říct, že tato věta „Byl už tady dotaz, aby se zde používal emotikon?“ je věta oznamovací?!

Dochy

Pokud je to věta, pak to není věta česká 😉
To je asi hlavní potíž. Ona to není ani věta oznamovací ani věta tázací. Otazník na konci to nezachrání.

anonym

Částečným řešením je vylepšovat si tento server pomocí redesign doplňku prohlížeče a dostat je tak alespoň pro sebe třeba do této inovované podoby http://imgbox­.com/r5WmEtlE , víc ale nenaděláme.

Mc Merkurion

… teda, já v tom žádnej rozdíl nevidim, můžeš mně alespoň trocho nasměrovat ???

anonym

bohužel odpovědi.cz mají na vstupu filtr kterým i když si doplňkem přidáte možnost vkládat emotikony při ukládání na server tyto zase odstraní. Holt server vznikal před dávnými a dávnými časy a tomu odpovídají i některé dnes už nepochopitelné postupy validace vstupních hodnot.