KristovaNoha

Chtěli byste ochutnat sýr z mateřského mléka (například) své ženy, kdyby vám to sama nabídla?

Jen čistě teoreticky, lákal by vás sýr z lidského mléka, pokud by vám byl přinejmenším sympatický jeho zdroj?

Nejlepší odpověď
Rokio

Co je to za úchylnou otázku?

Rozhodně ne. Nemám tu potřebu. Je tolik druhů lepších sýrů.

Další odpovědi
zjentek

Tak jistě, bez debaty! Žena zbožňuje bryndzu z pod límce. Zde je jako harvester. Naopak já ujíždím na jejím zadku, bez pryže, jak jinak… TVL všechny sýry bych z ní vycucal až na dřeň, anyway, anytime!

(Rokia s tou jeho úvahou ignoruj, jak typické pro něho! Totiž on je ledově chladnej úchyl- týpek něco jako Chavier Bardem v Tahle země není pro starý 💁‍♂️)

Lgee

Ne

cappuccino

Kdyz uz te neco takoveho napadne, tak udelej vlastni zkusenost a pak dej vedet:)

Dochy

Mno nevím o tom, že by někdo vytvářel sýry z mateřského mléka… Ale jinak proč ne.
Nechápu ty předsudky… 😉

cochee

V jednom z technologických kroků musíš při výrobě sýru použít syřidlo. To se vyrábí ze žaludků mladých telátek.

Takže co potřebuješ na výrobu sýru z lidského mateřského mléka? Ano, správně, syřidlo, vyrobené ze žaludků mladých......­.............­....

zjentek

Cochee, jako syřidlo zde nemusí sloužit nutně zrovna obsahy žaludků neboli žalud. šťávy (takhle se to vyrábí z pohodlnosti pána velko-podnikavého), naopak se dá použít i humánnější syřidlo, venkoncem běžně existují a se po světě vyrábějí sýry pro vegany.