jsemjá

Co kdyby se týden nenahlašovalo?

Bylo by to dobré.

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby jsou chyby. Vkládat otázky tak, aby byly jasné, neporušovaly pravidla, jak si můžete přečíst, když si rozkliknete Nahlásit,.

Ale to, že někdo nahlásili otázku, neznamená, že je to definitivní. Poslední slovo má admin, ten nahlášení potvrdí, nebo otázku vrátí..

Definitivní rozhodnutí admina spočívá v tom, že dostanete od něho zprávu e-mailem,

Myslím si, že admin je celkem benevolentní.

Další odpovědi
elkon

Když nebude důvod, tak proč ne. Otázka jak od malého dítěte, které neví co píše.

Drap

Jestli dobré nebo špatné bude záležet na tom, kdo a z jakého úhlu se na to bude dívat. Jisté pouze je, že by to tady bylo týden bez hlášení.

mosoj

Copak? Vlastníš horké fotky?