zjentek

Co když mně peněženku napadne korunavirus?

Dneska se to na člověka valí ze všech stran.

Nejlepší odpověď
Dochy

Necháš ji v klidu, postaráš se o její základní potřeby, po jednom až dvou týdnech spočteš ztráty…

Další odpovědi
Kelt

Ale viry se rozmnožují, to by pak znamenalo, že se budou rozmnožovat koruny v peněžence. Na královskou korunu to vliv nemá, ale na koruny české by to mohlo platit.

Edison

Pozor, korunavirus je přenosný i na bankovní oučty bez zmutování a to nadálku. Po zmutování napadá i peněženky s jinými měnami. Takže držet v přísné karanténě.

Kepler

Rychle přejdi na bitcoinový účet, nebo investuj do diamantů. Pokud ti to přijde složité, věnuj korunáčky mně, já už budu vědět co s tím.

Ametyst

Pořád lepší než eurovirus: ten napadá mozky. 🙂

aliendrone

Na „korunavirus“ neexistuje protilátka, tudíž vše s čím přijde jakýmkoliv způsobem do styku je třeba zničit. Počínaje peněženkou, kreditkami a účty v bankách konče! (aby se to dál nešířilo) ;) :D :D

Pokud nevíš jak, tak Kepler se nabídl jako kvalifikovaný odborník. Jdou ale drby mezi ženami, že jde pouze o záměnu písmen „B“ a „P“, tudíž to není ve skutečnosti žádný „erotochlípný odBorník“, to už si ale přeber sám! ;) :D :D

marci1

Tak se ti koruny rozmnoží! 🙂

Edison

Viry se sice rozmnožují, ale požírají koruny…

zjentek

Přesně, viry se rozmnožují a díky tomu časem eliminují hostitele, takže lidově řečeno- zde jsou kačky do kytek.

zjentek

jdou

Edison

V zásadě podobně, jako ničí běžný virus ničí zdravé živočišné buňky.

Edison

Pokud máš v napadené peněžence i platební karty, rozhodně je nevyndavat, jsou již samozřejmě napadeny taky.