Avatar uživatele
zjentek

Co když mně peněženku napadne korunavirus?

Dneska se to na člověka valí ze všech stran.

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? iceT, paul1, Kepler, kodl67, dust8, hapiky, aliendrone, Edison, Ametyst před 1615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Necháš ji v klidu, postaráš se o její základní potřeby, po jednom až dvou týdnech spočteš ztráty…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Ale viry se rozmnožují, to by pak znamenalo, že se budou rozmnožovat koruny v peněžence. Na královskou korunu to vliv nemá, ale na koruny české by to mohlo platit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Pozor, korunavirus je přenosný i na bankovní oučty bez zmutování a to nadálku. Po zmutování napadá i peněženky s jinými měnami. Takže držet v přísné karanténě.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Rychle přejdi na bitcoinový účet, nebo investuj do diamantů. Pokud ti to přijde složité, věnuj korunáčky mně, já už budu vědět co s tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Pořád lepší než eurovirus: ten napadá mozky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Na „korunavirus“ neexistuje protilátka, tudíž vše s čím přijde jakýmkoliv způsobem do styku je třeba zničit. Počínaje peněženkou, kreditkami a účty v bankách konče! (aby se to dál nešířilo) ;) :D :D

Pokud nevíš jak, tak Kepler se nabídl jako kvalifikovaný odborník. Jdou ale drby mezi ženami, že jde pouze o záměnu písmen „B“ a „P“, tudíž to není ve skutečnosti žádný „erotochlípný odBorník“, to už si ale přeber sám! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tak se ti koruny rozmnoží! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Viry se sice rozmnožují, ale požírají koruny…

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Přesně, viry se rozmnožují a díky tomu časem eliminují hostitele, takže lidově řečeno- zde jsou kačky do kytek.

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jdou

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

V zásadě podobně, jako ničí běžný virus ničí zdravé živočišné buňky.

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Pokud máš v napadené peněžence i platební karty, rozhodně je nevyndavat, jsou již samozřejmě napadeny taky.

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek