zjentek

Co, když praskne proschlý pukavec?

To se vajco z kury takto nechá v cimře na suchém stinném teplém místě tak dlouho, dokud nemá váhu jen samotné své skořápky a co se v tý místnosti stane, když se pak skořápka rozbile.

@elkon: Všiml sis, když jsem k tobě více a více shovívavější, tak ty seš na ten popud více a více agresivnější? Všiml sis toho? Nebo zatím ještě ne? A není tohle typické chování zbabělce? Zbabělce čili dementa? A měl's vůbec rád spolužáky, jak jsi „rostl“? Pověz…

Odpovědi
Dochy

Vyschlých vajec už jsem pár viděl. Ale asi nebyla zkažená. Předpokládám, že ten smrad nebude příliš výrazný, protože to v tom suchém stavu nebude pracovat.

elkon

Smrdí to, máš opravdu „zajímavé“ starosti. Skutečně ti hrabe. Kdyby zrušili tento web, tak ti asi jebne a budeš to mít za sebou. Protože bys neměl kam ty debilní otázky stále cpát.