Kepler

Co si myslíte o PR článcích, které mají vzbudit zdání věděckého přístupu?

Třeba takový: symptomy zmizí za hodinu…
„Myšlenka Jany vám umožňuje vyčistit malé tepny prostaty od oxidu uhličitého, což umožní odstranit kořenovou příčinu prostatitidy.“ Normálně jsem se pobryndal se sklenicí v ruce…

https://i-healthy-beauty.com/pros­t_stud_cz_for­ma/?utm_medium=3398&ut­m_campaign=14&ut­m_content=4768329&ut­m_source=57051321­s396133251&vco­de=hocrv7jeq5ftxr­c3&lid=1080&ou­t_ids=&tr=dHJhY2­tteW9jdG90cmFja­y5jb20%3D&https=1&ck=1

Odpovědi
Rokio

Jejich autoři jsou podvodníci a poskytují méně chytrým čtenářům falešnou naději, což je zavrženíhodné.

Ještě horší ale je tvůrce takového webu, kam se PR články vkládají.

Edison

Nic. Brak nečtu.

Dochy

Hnus. Odkaz na neexistující lidi, čeština/nečeština na straně zpovídajícího i zpovídaného v „rozhovoru“, cyklické odkazy: záložka politika – objednat ProstEro, aktuálně – objednat Prostero, stream – objednat ProstEro… Hnus. Mrzí mně, že tohle nikdo neřeší. Pokud jsem narazil na podobný web kde se odkazovali na požehnání od SÚKL nebo ČČK, tak jsem o nahlásil alespoň tam. Nejsem si jist zda to řešili víc než že web přidali do varování před lživými stránkami. Bohužel majitelé jsou zpravidla skryti někde v zahraničí (nebo se tak alespoň tváří) a asi nikdo to toho proti nim nechce jít, protože to asi ani nikdo neumí dotáhnout.

zjentek

Já nevím, nejsem lékař. Otázky tohoto typu směruj ke svému ošetřujícímu lékaři, po netu těžko bude kdokoli cokoli diagnostikovat. (;

Pro více poznatků z lékařství doporučuji lékařům věnovat více času své profesi a méně svému osobnímu životu, protože mít otevíračku od 7AM do AM, to už se i svini protiví. Odpovědi na své otázky se nejspíše dozvíš, až se v této zemi začne PRACOVAT!

Pepa25

Je to forma klamavé reklamy, včetně obrázků z fotobank a fejkových komentářů – bohužel na ni někteří naletí. V mém oboru (finance) to funguje podobně: vymyšlení profesoři píší pro „Vólstrýt žurnály“ o zázračných možnostech zboharnutí – příklad viz odkaz.

Zdroj: wealthgenerator­s4u.com