Avatar uživatele
Kepler

Co si myslíte o PR článcích, které mají vzbudit zdání věděckého přístupu?

Třeba takový: symptomy zmizí za hodinu…
„Myšlenka Jany vám umožňuje vyčistit malé tepny prostaty od oxidu uhličitého, což umožní odstranit kořenovou příčinu prostatitidy.“ Normálně jsem se pobryndal se sklenicí v ruce…

https://i-healthy-beauty.com/pros­t_stud_cz_for­ma/?utm_medium=3398&ut­m_campaign=14&ut­m_content=4768329&ut­m_source=57051321­s396133251&vco­de=hocrv7jeq5ftxr­c3&lid=1080&ou­t_ids=&tr=dHJhY2­tteW9jdG90cmFja­y5jb20%3D&https=1&ck=1

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Jejich autoři jsou podvodníci a poskytují méně chytrým čtenářům falešnou naději, což je zavrženíhodné.

Ještě horší ale je tvůrce takového webu, kam se PR články vkládají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nic. Brak nečtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Hnus. Odkaz na neexistující lidi, čeština/nečeština na straně zpovídajícího i zpovídaného v „rozhovoru“, cyklické odkazy: záložka politika – objednat ProstEro, aktuálně – objednat Prostero, stream – objednat ProstEro… Hnus. Mrzí mně, že tohle nikdo neřeší. Pokud jsem narazil na podobný web kde se odkazovali na požehnání od SÚKL nebo ČČK, tak jsem o nahlásil alespoň tam. Nejsem si jist zda to řešili víc než že web přidali do varování před lživými stránkami. Bohužel majitelé jsou zpravidla skryti někde v zahraničí (nebo se tak alespoň tváří) a asi nikdo to toho proti nim nechce jít, protože to asi ani nikdo neumí dotáhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já nevím, nejsem lékař. Otázky tohoto typu směruj ke svému ošetřujícímu lékaři, po netu těžko bude kdokoli cokoli diagnostikovat. (;

Pro více poznatků z lékařství doporučuji lékařům věnovat více času své profesi a méně svému osobnímu životu, protože mít otevíračku od 7AM do AM, to už se i svini protiví. Odpovědi na své otázky se nejspíše dozvíš, až se v této zemi začne PRACOVAT!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Je to forma klamavé reklamy, včetně obrázků z fotobank a fejkových komentářů – bohužel na ni někteří naletí. V mém oboru (finance) to funguje podobně: vymyšlení profesoři píší pro „Vólstrýt žurnály“ o zázračných možnostech zboharnutí – příklad viz odkaz.

Zdroj: wealthgenerator­s4u.com

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek