Sinsin

Co si myslíte o této plechovce? Můžu to vzít na čundr?

3 roky stará plechovka s hovězím masem, které před měsícem prošla záruční lhůta. Zvenku je na ní několik rezavý h fleků.

Nejlepší odpověď
Drap

Lze předpokládat e je v naprostém pořádku. Může být však i zkažená. To poznáš a ji otevřeš.

Další odpovědi
elkon

No nevím, prošlé konzervy s masem nebývají moc OK A ty fleky asi ukazují stav.

da ny

Je to sice minimální datum spotřeb.
konzerv je ideální sníst do ě let od data výrob.
Fazole, rybičky, však mají uvedenou, neskutečně dlouhou dobu expirace......
Je to maso :(
Může být OK, může být s botulotoxinem­.....
Já bych do toho nešla :/

orwell

Můžeš, ale nežer to.

zjentek

Dívej, až bude fakt nouze o jídlo, nebudeš se ptát. Pak bude vzácná. Zatím ji odlož/schovej právě na ty časy, ideálně do sucha/chladu/tem­na 👊🤙

cappuccino

To jsi na tom tak spatne, ze nemas na konzervu?
Tohle radeji neriskuj!
Dej to kocce a uvidis, jestli to bude zrat!