jirka F

Jak se díváte na lidi, kteří jsou nešťastní z toho, že jsou hubení?

Co byste takovým lidem doporučili? Třeba u holek se říká že větší břicho je šťastné břicho hubené je pouhým voláním o pomoc.

Nejlepší odpověď
Kepler

Moc takové lidi nechápu. Přibrat lze snadno, ale zhubnout je těžké. Klidně bych takovému člověku zdarma přenechal 20 kg.

Další odpovědi
zjentek

Hele, dneska už neplatí, že hubený = hladový. Tedy alespoň v Evropě ne, pokud je mně známo. Takže tvá podotázka v praxi irelevantní. A komplexy mají jak štíhlí, tak plnoštíhlí. Bodejť by ne, když se jim okolí vysmívá, že jsou za á tlustí, za bé sušky. Pak jsou lidé nešťastní. Zajímalo by mě, kdo jsou ti ideální, kteří se vysmívají. A že jich mezi mladými je. Přitom nikdo ideální vidět není. Taky zajímavé. Tak či onak, kdo se druhým nejvíce vysmívá, měl by být svým okolím také nejvíce ponížen. Princip rovnováhy. Důvod by se jistě našel, třeba právě pro vizáž. To pak posměváčka/šikanéra zamrzí. Pak by bylo na světě hezky. Jenže okolí má strach z těch, kteří nemají strach/pud sebezáchovy. A to je špatně. Neprospívá to slabším ve společnosti.

Mně osobně se štíhlí líbí. nejsou tak „zpomalený“ a blahobytný. Silnější na postavě jsou zase spokojenější se sebou. Bo jsou více „easy“, blahobytný, no… (; ((; …(to ovšem nese vyšší zdravotní rizika)

Navíc štíhlý obézního snese, zatímco dosud nevíme, co bude se štíhlými, až nemoc zvaná obezita většinově ovládne civilizaci.

Nastuduj>>>https:­//www.google.com/se­arch?q=v%C3%A1­ta+pitta+kapha&oq=v%C3%A­1ta+pitha&aqs=chro­me.1.69i57j0i13j­0i13i30j0i10i22i30l2j0i8­i13i30.4255j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Drap

Nijak se na ně nedívám, Je to jejich problém a oni si musí najít řešení, pokud to chtějí řešit.

da ny

Nijak.
Zdravý člověk může snadno, zdravě přibrat.
Nesoudím (vzhled člověka), není to moje věc. Nepřísluší mi řešit jejich starosti, psychiku. Pokud se ptají, žádají o radu, pomoc, pak se snažím.
Mé letité, životní zkušenosti hjsou takové, že valná část souvisí s psychikou. Větší bříško (hmotnost(, nemusí být otázkou nesprávné životosprávy, nadměrné stravy, nedostatku pohybu, pivní sud aj. . U dívek a žen, je to nejčastěji nespokojenost (žádné šťastné břicho) sama se sebou, nedostatek sebevědomí. Velmi často nespokojenost v partnerském vztahu, psychický teror, šikana, závislost. Zažila jsem, že týraná žena se během 2 měsíců „nafoukla“, jako velryba. Právě v oblasti břicha.
Jsem několik let hubená, jako koza sánská (až kachetická). Jsem šťastná a spokojená se svým životem. Sama se sebou, jsem ráda, že jsem.
Případnou Vaši domněnku, vyplývající z otázka, tedy považuji za lichou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.