bauerlukin

Jaký druh melounu vám nejvíc chutná?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Malvína

žlutý

Mám ráda všechny, nejraději v kombinaci salátu ze všech druhů.

Další odpovědi
Juggy. HP. 7

Vodní

Vodní je nejlepší prostě klasika

Justin1

Vodní

Nassin

Vodní

Jaký? No přece sladký.

aliendrone

Vodní

Vodní, zásadně BEZSEMENNÝ a musí být správně zralý. Navíc vychlazený. MŇAM! :)

jáára

Vodní

Ale musí být pořádně penetrovaný vodkou.

elkon

Vodní

paul1

žlutý

Když jsem poprvé od emigrace v r. 1969 navštívil ségru ve Švýcarsku – bylo v roce 1985, tak na uvítanou jsem dostal žlutý sladký meloun a sušenou šunku. Taková zvláštní kombinace by mne za socialismu nenapadla. Ani takové jídla se u nás nedaly koupit. Šunka byla nařezaná na tak tenké plátky, že bylo přes ně vidět. Bylo to zvláštní, ale dobré.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.