Rokio

Jaký se vám v noci zdál sen?

Mně se zdálo, že jsem byl na tropickém ostrově v džungli. Tam na mě zaútočilo slabší tornádo. To jsem přežil a pak se mě ujala domorodkyně, která uměla trochu česky. Ta mi dělala průvodce. Nakonec na nás zaútočil lev a toho jsem ostrým klackem zabil. Vysloužil jsem si tak úctu domorodců.

Odpovědi
zjentek

Já šel na nočník a měl jsem pěkně dlouhý čůrání. Když jsem se vzbudil, ukázalo se, že jsem na žádným nočníku nebyl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.