Avatar uživatele
Lukas27

Je dobrý nápad otevřít hranice?

Zajímavá 0 před 1530 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že ještě by byl čas. Bohužel vzhledem opozičním žalobám, napadání a nepříjemnostem směrem k vládě s tím nic moc dělat nešlo. Je to fajn, máme vrácené své svobody, můžeme volně cestovat, ale nikam nás v podstatě nepustí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Ano. Ale je otázka na co. Když bych si chtěl udělat výlet někam na Slovensko, například trochu projít Bílé Karpaty, tak to bude stejné jako v lese kdesi za Prostějovem. S největší pravděpodobností nepotkám ani živáčka. Obdobně v Rakousku. Takže v tomto případě je zavřená hranice totální neproduktivní nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Zevšeobecňuješ něco, o čem nic nevíš…

  1. Hranice NEBYLY uzavřeny!!!
  2. Hranice se NEOTEVÍRAJÍ.

Byl nastaven určitý režim a nastavuje se jiný režim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Hranice na Západ se neměly otevírat po roce 1989 vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr Langer

Ono se bez omezení otevírat zatím nebudou, bude nutná karanténa nebo negativný test na cov2… Jinak po hranicích vedou turistické cesty, sám jsem nedávno jednu takovou pěší procházku na hranici absolvoval a i když kolem mě projížděla policie ČR, tak mě fakt nezastavovali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Drap: rozhodnutí nemá nic společné s opozicí nebo „nepříjemnostem ve vztahu k vládě“ (to má být eufemismus pro oprávněnou kritiku?). Prostě o změně režimu na hranicích rozhodla vláda. Pokud to neumí odůvodnit, tak je to její problém.

před 1530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Arne, taky plácáš nesmysly. Jak chceš prokázat, cos na Slovači dělal? Nejjednodušší je to provést negativním testem. A tak to prostě jde. Dosud to bylo ošetřeno 14 denní kartoškou. Take není tak docela pravdou, že se nedalo vycestovat.

před 1530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

To jsou prostě bláboly novinářů, opozice na naháněčů hlasů a těch, kteří chtějí za každou cenu kopat do vlády… Zdůrazňuju ZA KAŽDOU CENU… Já tuhle vládu taky nesnášim, ale jsou věci, který prostě jinak nejdou. A jestli jo, běž jim poradit.

před 1530 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek