Marty Koller

Je horší být vyhozen ze střední školy za brutální napadení nebo nezvládání učiva ve škole?

Nejlepší odpověď
Justin1

Násilník je určitě horší než ten, komu jenom nejde učení.

Další odpovědi
_Bůh_

Za nezvládání učiva.
Kdo nezvládá středoškolské učivo, je lajdák.
Kdo někoho napadne, k tomu má jistě pádný důvod. Když Vám někdo napadne Vaši rodinu, tak se pak nedivím, že se člověk brání a někoho napadne.

Disraeli

To výjde nastejno, tak či tak je vyloučen. Důvody můžou bý srovanetelné (velice závisí na situaci). Rvačka taky není hned důvodem k vyhozovu – záleží i na učitelích a řediteli – ale brutální napadení už je horší. Kdyby to byla „jen“ rvačka, řekl bych, že horší je nezvládání učiva… ale když už jde o BRUTÁLNÍ napadení, tak to musí být fakt vůl. :D Jako, tvl, kdo ve škole brutálně napadá? to už spíš na kriminál, než jen vyloučení.

Za nezvládáním učiva je často skryta spíš laxnost, nezájem, jiné priority… sám to znám ze svého případu. 😂 Jinak středoškolské učivo nehledě na obor není složité, v podstatě takových 90 % toho všeho je založeno na memorování… takže je to jen o jedné věci – zapamatovat si látku a pak ji přednést (ústně, písemně, v testu,.. plus třeba nějaké úkoly a docházka, což se může projevit na klasifikaci). Takže najít si doma čas nebo chodit do školy a dávat pozor v hodině (reálně to většinou stačí).

Kazatel

Kdo nezvládá středoškolslé učivo, neměl se na střední školu vůbec dostat. Hrozné, kam to školství spěje.

Jasně že je horší být násilník, ovšem ještě horší je blbý násilník.

Jak tě vůbec takto inteligentní dotaz mohl napadnout?

Marty Koller

Ať jde uživatel bůh už někam😡s Jirkou F souhlasím, neuvěřitelná podoba uživatele Ježíš Kristus.

Disraeli

Jaká podoba jžš, je to prostě on… :D trollovský š_l*a.

jirka F

_Bůh_: Ovládej se silně přemýšlím že tvůj příspěvek nahlásím.Ne všichni kteří nezvládají středoškolské vzdělání jsou lajdáci!

_Bůh_

Jirka F: A co je na mém příspěvku k nahlášení? Mám právo na svůj názor. Jestli chceš mazat lidem příspěvky jen kvůli tomu, že mají jiný názor, tak jsi FAŠISTA.

jirka F

No dobře dobře. Nebudu tvůj příspěvek nahlašovat ale dávej si pozor na to co píšeš.😉

_Bůh_

Na co bych si měl dávat pozor, ty fašoune? Ty tady píšeš jak magor

Disraeli

Že bych se ho zastával to ne… ale většinou to tak je. Lidi nejsou zpravidla blbí, ale líní a vymlouvají se třeba i na svou inteligenci a podobně, což jsou opravdu jen výmluvy, druhá možnost je, že nemají ten zájem a snahu – nikoli však, že by byli líní (nebo se neumí učit, nebaví je to – a kvůli tomu jim to nejde do hlavy – ale to je totožné s tím, že se neumí učit).
Takový člověk nemusí být vyloženě lajdák, ale pokud má jiné zájmy, priority, tak se škole prostě moc nevěnuje… já jsem třeba neměl vůbec dobré známky, ale neučil jsem se a do školy chodil, co nejmíň to šlo, často i taková absence, že jsem musel dělat reparáty – ale to je ve skutečnosti lepší/jenodušší udělat vše na najednou, než se s tím mořit a nudit po celé pololetí několik hodin týdně a ztrácet čas (alespoň pro některé… třeba já jsem byl vyloženě alergický na školský přístup/sytém, vleklost, žádný progres, ztrátu času a nekonečnou nudu… jisté lajdáctví to je, ale jen vůči škole. Protože do školy jsem se třeba naučil vůbec, ale pro sebe dost, navíc jsem se věnoval přípravě k podnikání a pak už i podnikání. Takže jak říkám, je to o prioritách a podobně a člověk nemusí být vyloženě lajdák, ALE vymlouvat se na inteligenci a podobně jsou v drtivé většině případů opravdu jen výmluvy – jistou „pomalost“ bych chápal u dyslektiků, dysgrafiků, lidmi s PODprůměrným IQ a podobnými – ale oni se můžou v pohodě učit, KDYŽ se jim chce).