hapiky

Je možné, aby někdo opravdu přitahoval průšvihy?

Ať už jakékoliv.

Nejlepší odpověď
Kepler

O některých lidech se to říká. Většinou si ale za to můžou sami.

Další odpovědi
annas

Myslím si, že když je někdo v průšvihu, chce ho urovnat, a proto se v prlšvihu „hrabe“. . Jenže zpravidla to nevyřeší,. proto je třeba odhadnout, kdy má smysl něco řešit, nebo nedělat vůbec nic.

Neplatí tato slova?

„Víte, co je nejdůležitější, když se ocitnete v jámě? Přestaňte kopat.“ — Warren Buffet,

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/264032-warren-buffet-vite-co-je-nejdulezitejsi-kdyz-se-ocitnete-v-jam/

Zřejmě u někoho platí, do třetice všeho dobrého, ale i zlého.

zjentek

Jo, stačí do libovolný země nasadit diktaturu a už přitahuje průšvihy celý stát.

elkon

Každý je svého štěstí strůjce.