Lgee

K čemu vůbec máte vztah?

Přišli jste s tim sami, nebo kvůli společnosti, co vás nutí ve vašem neštastném vztahu setrvat?

Nejlepší odpověď
elkon

Až vyzraješ (dospěješ), tak pochopíš (možná) všechny souvislosti. A zůstávat v nešťastném vztahu postrádá logiku. A naopak, kvalitní, zdravý vztah přináší mnoho pozitivního.

Další odpovědi
JežíšKristus

Vztah mám dobrovolně a jsem v něm spokojený. Až vyrosteš, tak třeba pochopíš, jaké všechny výhody vztah přináší.

Rokio

Nerozumím tvé otázce.

Dobrý vztah mám ke své mámě, k mým nejbližším pracovním kolegům, k mé vedoucí a k penězům.

Drap

Vztáh mám ned k několika věcem, které jsem si sám vybral.

plebs

Na světě jsou stovky milionů lidí kteří by si bezvadně rozuměli, ovšem nikdy se nepotkají, proto je to lepší než nic a když přichází bouře krize tak si občas odskočit a mozek vyčistit.

Lgee

Elkon – 99% partnerskych vztahu je nestastnych.

JežíšKristus

Lgee: Můžete prosím uvést zdroj Vašich dat, aby si zde lidé nemysleli, že jste si je vycucal z prstu? 😊

Lgee

Bud ticho