Mr. Marek

Kam zmizel uživatel Hufnágl?

Nejlepší odpověď
ten který je

Možná že se zde zanedlouho objeví pod novým nickem,jak je zde ostatně zvykem…

Další odpovědi
Kepler

Možná se mu zastesklo po rodině Smolíkových a vrátil se do Maďarska. Účastníci občas mizí, znova se objevují. Někdo je marod, někdo rezignuje, nebo si dává pauzu. Možností je hodně. Annas je už týden taky pryč. Občas mívám tohoto webu taky plné kecky.

zjentek

Prostě nestálý, divoký uživatel, který zatím neví, co tady chce a proč a proto nemá cenu řešit – tolika pozornosti si zaslouží spíše místní kované stálice, dychtivě lačnící po dalších a dalších vědomostech. (; D; D;

Mc Merkurion

… jestli se nepletu, tak si nechal na vlastní žádost uzavřít účet, psaly to Odpovědi kdysi na dotaz (ale je možný, že šlo vo někoho jinýho, krk na to nedám) …
… jo, tak to byl někdo jinej, tento má profil aktivní, takže je na zabijačce …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Hlavně po paní Smolíkové 😉

Mr. Marek

Myslel jsem chvilku, že dostal ban.