MonkeyKing

Kde v Praze koupit levně rýži s masem?

Nemám možnost si uvařit a hledám, kde v Praze prodávají kuřesí maso s rýží levně a bez kila tuku a oleje někde v čínské restauraci.
Díky

Odpovědi
zjentek

Restaurace. Třeba Globus. Tam se za porci rýže s nějakým tím masem vejdeš do 150 kaček možná i v Praze 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Syd

Bez kila tuku restaurace nevařej, protože to většině nechutná, takže asi budeš muset vařit. Proč nemáš možnost si uvařit? Jsi na koleji nebo ubytovně? Ta jsou přece taky kuchyňky.

da ny

Neznám levnou „Čínskou restauraci“, patří k těm dražším.
Možná nějaké vietnamské bistro, mimo střed města nebo bufetu.
Obědové menu v restauraci.
Rýže (pokud se nejedná o dobré rizoto), bude spíše suchá (i jako samotná příloh),
bez tuny toku. S masovou směsí (se zeleninou), to také nebude tragické.
Nebo grilované kuře.
Zjistíte , až to obejdete sám.
U nás v bufetu, stojí porce brambor 20.- Kč, porce rýže 48.- Kč (d o vlastní krabičky.
jinak platíte 10 – 20. za krabičku.
Možná by se vyplatil malý rýžovar, ráži koupit, podle chuti a kapsy v obchodě.....
(vodu a elektřinu, snad k dispozici máte).
https://www.ep­pi.cz/blog/kam-na-obed-v-praze
https://kapita­lio.cz/levne-restaurace-praha/