_Bůh_

Kolik práce nám k dnešnímu dni už ti Ukrajinci sebrali?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To je hloupá otázka. Byznys miluje cheap labor, levnou pracovní sílu. To je ten milovaný globalismus, aby se pracovní síla stěhovala a naředila původní obyvatelstvo. Donald Trump tohle utnul, a Big Business ho za to okopával zleva, zprava.Víc příkladů bohužel už nevidíme.

Další odpovědi
paul1

To není podle mne moc dobrá otázka. Představte si na místě nějakého běžence z Ukrajiny sebe. Myslím, že budou převážně dělat práce, o které Češi nemají zájem. Myslím, že celkově je takových míst v ČR přes 300 000.

Kryšpín

Na Svitavsku několik Ukrajinců podnikavci zaměstnali na černo už jim sklaplo na hranice UA jezdí pasáci a sem tam uloví ženu do kšeftu jo jo zemský ráj to na pohled.

aliendrone

Neboj se, systém si pro práskače, donašeče, obecně informátory peníze vždycky najde. ;) :D :D

Pepa25

Ametyst: co přesně Trump utnul? 😉 Nic! Těm blábolům, co tu šíříte, přese nemůžete sama věřřit …