dust8

Kudy se nejčastěji dostávají vosy na půdní prostory kde vytvářejí hnízda?

Odpovědi
elkon

Škvírami, pokud střecha není dobře utěsněná. Zvláště u starších budov, kde jsou pod taškami jen latě.

cappuccino

Vosy miluji skviry. Ja jsem letos mela dve mala hnizda v aute v prostoru u kloubu na otvirani dveri a ve skvire u kufru auta po otevreni.
Minuly tyden jsme odstranovali hnizdo ve vratech garaze – ale bylo za vratama, lezly tam taky skvirou mezi dvermi.
Zabranit staveni hnizda muzes tim, ze vedle povesis nafukovaci balonek nebo neco kulateho. Ony se pak prestehuji jinam.
Jestli muzu neco doporucit: pokud si budes kupovat sprej proti vosam, muzes usetrit az 100,–Kc, pokud si ho koupis u Vietnamcu.

zjentek

Cappuccko, proč balonek? Jaxi na to přišla??? 😮😮😮

cappuccino

@zjentek: kdyz zavesis balonek nebo nejaky kulaty kosik, vosy se prestehuji jinam, protoze vidi, ze uz tam jedno hnizdo je. Precti si to na internetu.