Rokio

Má táta pravdu, že zvířata mají kontrolu nad svými pudy?

Otec mi jednou řekl, když jsem se s ním bavil o zvířatech: Zvířata ovládají pudy.

Předem děkuji za reakce a přeji hodně zdraví!

Odpovědi
zjentek

To sis tu tátovu poučku zle vyložil, Rokiáči. Pudy zde ovládají ta zvířata, ne naopak 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Docela by mě zajímalo, co ovládá tvýho tátu, když pudy to teda nejsou a proč teda i ty seš vlastně takový jako by bez emocí. Zde bude spojitost. No, například mě pudy normálně ovládají, ale tak že seš ty jinačí se popřít nedá. A třeba tušíš, co ovládá tebe (po tátovi) a podělíš se s námi. Moc by mě zajímalo, na čem „jedeš“. Nesoudím. Předem děkuji a přeji příjemnou sobotu.