Kepler

Máte někdo zajímavé téma, které se nebude týkat koronaviru?

Pokud ano, proč jste takovou otázku ještě nepoložili? Věřím tomu, že bych ji dokázal i zvednout. Sem s ní!

Odpovědi
autacek

To tě spíš dokáže něco nadzvednout 🙂 Možná je to chyba, nestarat se o to, co bude zítra.

aliendrone

Řekl sis o to, tak se ukaž! ;) :D :D
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/komu-patri-cnb-potazmo-papirky-a-plisky-ji-emitovane

aliendrone

Kepler>>> No tak tso ye ty erotochlíváku? Ty si naporoučíš, jeden by se ztrhal, aby ti vyhověl a ty pak NITZ? :o
A to jsem čekal za snahu alespoň flanděru nějakého luxusního chlastíku „from Keplerovy palírny a kvasírny a.s.“, když už ne nominaci! ;) :D :D