Avatar uživatele
hapiky

Myslíte, že už nastala doba, ke které bylo kdysi dávno předpovězeno, že neštěstí bude stíhat neštěstí?

I když se říká, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Ametyst před 1307 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Jsem optimista, ale vždy je možné, že bude hůře. Ještě se tak nestalo. 100 let uplynulo od pandemie španělské chřipky, 75 let od 2. světové války. „Laskavý“ osud nás nechal žít v pokoji, míru a dá se říct i zdraví. Lidská paměť je krátká. Musíme se zastavit, zamyslet se rozumně nad tím, co k životu potřebujeme a co vše by nás mohlo potkat. Doufám, že letošní Vánoce prožijeme ve větším zamyšlení, meditaci a pomůžeme osudu, abychom žili klidněji a ve zdraví. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nie, Blanícki rytieri ešte spokojne spia. Až vyrazia do boja, príde predpovedaná doba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

U mně to funguje spolehlivě. Jakmile se mi něco nešťastného přihodí, do týdne očekávám další dvě podobné příhody. Jak se říká, neštěstí chodí ve trojici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

ještě ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pochybovač! Neberte blaníckych rytierov ako staré hrdzavé železo, ale ako symbol nádeje v lepšie zajtrajšky (nie tie s červenou hviezdou, ale ani biele päťcípe, alebo tie šesťcípo-dvojtrojuholníkové)

před 1307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

led: s blanickými rytíři je konec. Radši je zakonzervovali, jako nepotřebnou techniku. Vojenský rozpočet není nafukovací.

před 1307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

led: Obávám se, že oni rytíři by byli z dnešní doby tak nakrklí, že by buď rovnou hodili záda, nebo by jim přinejmenším spadla brada až ke kolenům.
I Miličínský lev by stumpachovatěl.

před 1307 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek