hapiky

Myslíte, že už nastala doba, ke které bylo kdysi dávno předpovězeno, že neštěstí bude stíhat neštěstí?

I když se říká, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

Nejlepší odpověď
marci1

Jsem optimista, ale vždy je možné, že bude hůře. Ještě se tak nestalo. 100 let uplynulo od pandemie španělské chřipky, 75 let od 2. světové války. „Laskavý“ osud nás nechal žít v pokoji, míru a dá se říct i zdraví. Lidská paměť je krátká. Musíme se zastavit, zamyslet se rozumně nad tím, co k životu potřebujeme a co vše by nás mohlo potkat. Doufám, že letošní Vánoce prožijeme ve větším zamyšlení, meditaci a pomůžeme osudu, abychom žili klidněji a ve zdraví. 🙂

Další odpovědi
led

Nie, Blanícki rytieri ešte spokojne spia. Až vyrazia do boja, príde predpovedaná doba.

Kepler

U mně to funguje spolehlivě. Jakmile se mi něco nešťastného přihodí, do týdne očekávám další dvě podobné příhody. Jak se říká, neštěstí chodí ve trojici.

Drap

ještě ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Pochybovač! Neberte blaníckych rytierov ako staré hrdzavé železo, ale ako symbol nádeje v lepšie zajtrajšky (nie tie s červenou hviezdou, ale ani biele päťcípe, alebo tie šesťcípo-dvojtrojuholníkové)

Kepler

led: s blanickými rytíři je konec. Radši je zakonzervovali, jako nepotřebnou techniku. Vojenský rozpočet není nafukovací.

hapiky

led: Obávám se, že oni rytíři by byli z dnešní doby tak nakrklí, že by buď rovnou hodili záda, nebo by jim přinejmenším spadla brada až ke kolenům.
I Miličínský lev by stumpachovatěl.