zjentek

Naštvané Karvinsko hledá viníky krize?

Nevím, čemu nesundají butky a nezačnou do něčeho mlátit podpadky… nějakýho bacila tak určitě trefí!

Souhlasíte?

Nejlepší odpověď
annas

Možná je lepší, že ti, kteří jsou pozitivní, nevědí, kdo byl ten první.

V našem městě se vrátili manželé z lyžování z Itálie, zda něco tušili o nákaze, nevím, ale sousedé jimi vyčítal, že muž byl v hospodě, žena v bazénu a na masáži. Za dva či 3 dny skončili na infekčním. Už se to rozjelo.

Jeden soused dotyčnému vyhrožoval, že ho zabije. Výhrůžky se objevily v tisku dotyčný je vyslovil i v rozhlasovém vysílání , starosta pak v místním rozhlase upozornil obyvatele, aby nešířili nenávist a nevyhrožovali.

Zřejmě výhrůžky přetrvávaly, tudíž se manželé rozhodli změnit bydliště.