zjentek

Pokud mladý muž v ohledu k sexu nepraktikuje při nejhorším autoerotiku, dojde u něj k poluci. Platí i pro starého muže?

ALESPOŇ (se do otázky už nevešlo) autoerotiku.

Anebo je příroda i zde moudrá jako všude a u starého muže tyto mechanismy již neplatí? Jinými slovy, co, když stařec již nijak nemůže. Dojde u něj pak k poluci?

Kdo tohle ví?

Rokio, a co takto odpověď na otázku… znáš? 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
aliendrone

Zeptej se mě za pár let, ZATÍM ještě můžu (oproti minulosti je to ale BÍDA)! 😉 😁 .-D

Další odpovědi
Rokio

Na masturbaci není nic špatného.

Onanování je dobré, protože:

  1. je zdraví prospěšné.
  2. Je prevence vůči znásilnění.
  3. Není projevem deviace.

orwell

Správně jsi napsal, že příroda je moudrá. Čas všechno urovná, nakonec tě opust i hříšné myšlenky. Budeš mít úplně jiné starosti, než možné poluce. Možná, že si budeš dávat plínky, ale kvůli polucím to určitě nebude. 🙂

Tonda Káňa

Rokio: Souhlas, ale zkus si někdy tzv. „NoFap Challenge“, aspoň uvidíš, jestli jsi na tom závislí či nikoliv…🤏