zjentek

Pokud v Polsku budou ceny paliva dále klesat, tak v ČRdeli budou dále výrazně narůstat?

Nebo jak je to?

Krásný weekend všem krásným lidem českým.

Odpovědi
aliendrone

Nejen cena paliv, ale obecně VŠEHO. Jsem slyšel, že Češi berou útokem polské nákupáky (poté, co tam snížili DPH). NJN, někde hospodaří a podporují snížením daní hospodářský růst, jinde (protože je to pohodlné) zvýší daně a poplaty/zavedou nové. O Lafferově křivce se snad učí už na středních školách, ale až TOLIK MOC erudované politiky NEMÁME. Jo to rozkrádat, plýtvat, kuleválet a mektat hovadiny – to by těm havloidním dem(ent)okratickým šmejdům šlo. :(

elkon

To spolu nesouvisí. Každý stát to má nějak nastavené a každý stát má nějaké obchodní smlouvy. Také záleží na kurzu koruny.

cochee

Ceny PHM v Polsku rozhodně nebudou dále klesat, klesly jednorázově kvůli změně sazby spotřební daně v Polsce. I v Polsku už budou ceny zase jen stoupat „díky“ inflaci, samozřejmě kde bude stoupání rychlejší, záleží na tom, kde bude vyšší inflace.

zjentek

To Elkon: AHA.

zjentek

Ha, lidé jezdí pro palivo do Polska. Tak ho zdražíme, ať víc projedou! Na start o padesátník za litr a pak se uvidí.