zjentek

Pokud žena je od vás dva metry a tvrdí, že krásně voníte, a vy necítíte nic, svědčí to o jejím extrémně vyvinutém čichu?

Odpovědi
elkon

Ne, většinou to ten druhý cítí více, třeba při pohybu.

Kelt

Nezáleží, co říká, ale záleží, co si myslí. Slova zahrnují sotva 10% komunikace, důležitější je, jaký měla výraz tváře. Možná tě chtěla balit.

quentos

Ne. Pouze o přirozeném otupení čichu, které přirozeně nastává v případě dlouhého vjemu.

aliendrone

Vzals v potaz, že některé psychotropní látky (jejich užívání) mohou vyvolávat falešné smyslové vjemy (halucinace)? 😉

NN, ve skutečnosti líčila pastičku na zjentkova snejka! 😉 😁 .-D